من قدرتمند

قدرتمند ترین نسخه ی خودت رو بساز

قیمت اصلی دوره ۱۶ میلیون تومان

قیمت دوره برای شما فقط 4 میلیون تومان​

2000
دانشجوی موفق

این همه رضایت اتفاقی نیست

قراره از خودت یک "من" قدرتمند بسازیم...

سوالات متداول

دوره آموزشی به چه صورتی برگزار میشود؟!

دوره آموزشی منِ قدرتمند به صورت آنلاین در اختیار شما قرار میگیرد بدین صورت که بعد از تکمیل وجه ثبت نام به شما در وبسایت رسمی امیر محمدی یک پنل اختصاصی تعلق خواهد گرفت و محتوای دوره در این پنل در اختیار شما قرار میگیرد. شما میتوانید هر زمانی از شبانه روز به تماشای آموزش خود و انجام دادن تمارین بپردازید.

همچنین توجه بفرمایید که پنل شما به صورت مادام العمر باز خواهد بود و از لحظه ثبت نام محتوای دوره به صورت نامحدود در اختیار شما خواهد بود.

این دوره مناسب چه کسانی است؟!

دوره منِ قدرتمند در تمام ابعاد زندگی به شما کمک میکند، فلذا میتواند برای طیف گسترده از افراد موثر باشه. اصولا تمام چیزی که امروز در زندگی دارید و در حال تجربه آن هستید زاییده افکار و تصمیمات شماست و آن هم برخواسته از قدرت ذهن شماست. بنابراین به زبان خیلی ساده هر مشکلی که امروز در زندگی دارید در واقع نشان دهنده یک کمبود قدرت در مکانیزم های ذهن شماست. اگر در موقعیتی هستید که مشکل مالی دارید باید به شما بگوییم که ذهن شما در مواجهه با مسائل مالی دچار کمبود قدرت است، اگر به دنبال تناسب اندام هستید اما نمیتوانید به راحتی رژیم خود را رعایت کنید و یا به صورت مستمر ورزش کنید این مسئله هیچ ارتباطی با دانایی شما ندارید بلکه مستقیما مربوط به قدرت ذهن شماست که به راحتی شما اجازه رعایت رژیم یا استمرار ورزشی را نمیدهد. اگر در روابط عاطفی خود دچار مشکل هستید و یا نمیتوانید زوج مناسبی برای خودتان بیابید نیز از این مسئله مستثنی نیست، تمام ایراد و مشکل مستقیما به ذهن خود شما برمیگردد. در واقع این ذهن شماست که به شما توان لازم برای رسیدن به خواسته و جبران کمبودهای زندگی را نمیدهد و دائما با واکنش های احساسی نظیر ترس، خودکم بینی، احساس بی ارزشی، سردرگمی، ناامیدی شما را روبرو میکند! پس اگر امروز شما هر مشکلی در حوزه روابط، شاد زیستن (افسردگی دارید)، مسائل مالی، تناسب اندام، احساس ارزشمندی و عزت نفس، ناتوانی در رسیدن به اهداف ‌و … دارید این دوره کاملا مناسب شماست. بهتر است اینگونه بگوییم که من قدرتمند صرفا یک دوره اموزشی ساده نیست بلکه یک سبک زندگی است که سطح قدرت شما را به حدی ارتقا میدهد که توان حل و فصل مسائل پیچیده زندگی را به راحتی پیدا خواهید کرد.

بعد از گذراندن دوره دقیقا چه تغییری در من ایجاد خواهد شد؟!

اگر شما دوره را به طور کامل همراه با تمارین انجام دهید به یک سطح جدید از آگاهی، آزادی و قدرت دست پیدا خواهید کرد به نحوی که: 

  1. از زندگی لذت خواهید برد به نحوی که قبلا هرگز نمیتوانستید تصور کنید.
  2. -عمیقا از درون احساس هدفمندی و ارزشمندی خواهید کرد
  3. توانایی ساختن و بهبود روابط عاطفی را در خود پیدا خواهید کرد به نحوی که بتوانید پارتنر عاطفی خود را به راحتی پیدا کنید و تجربه عمیق عشق و عاطفه را داشته باشید
  4. اگر متاهل هستید شما توان حل مشکلات رابطه و لذت بردن از رابطه خود را پیدا خواهید، فارغ از نوع رابطه ای که امروز با پارتنر خودتان دارید مرتبه ای از عشق را تجربه خواهید کرد که تا پیش از این حتی تصورش هم برایتان امکان پذیر نبود
  5. قدرت تشخیص شما در مسائل زندگی ارتقا پیدا میکند به نحوی که قدرت تصمیم گیری پیدا خواهید کرد و در هر موقعیتی به راحتی میتوانید درست و غلط را تشخیص دهید
  6. قدرت پول درآوردن و‌ تعامل موثر با بقیه را پیدا خواهید کرد به نحوی که قادر خواهید بود برای زندگی مالی خود برنامه ریزی کنید و واقعا به آن برسید و ….

بله، حقیقت اینست که این ها بخشی از دستاوردهای دوره منِ قدرتمند است! فلذا اگر امروز در یک یا چند مورد از موارد بالا مشکل دارید برای ثبت نام‌ در دوره ثانیه ای درنگ نکنید!

آیا این دوره تضمین دارد؟!

بله، اگر چنانچه شما مطالب آموزشی را انجام دهید و ظرف یکسال تغییری که در زندگی مدنظرتان بود به وجود نیاید کل وجه ثبت نامی شما بدون هیچ چون و چرا و توضیح و‌ پرسشی به شما عودت داده میشود. بخاطر داشته باشید که گروه آموزشی استاد محمدی مستقیما زیر نظر وزارت ارشاد فعالیت میکند و نه تنها موضوع دوره بارها مورد بازبینی خبرگان و متخصصین قرار گرفته بلکه تمام فعالیت های ما رسمی، قانونی و با مجوز است (به اینماد درون وبسایت توجه بفرمایید) به همین دلیل شما میتوانید به راحتی با تضمین کامل ثبت نام خود را کامل کنید.

مدت دوره چقدر است؟!

دوره شامل ۵۰ جلسه آموزشی است به همراه تمارین. این موضوع کاملا به خود شما بستگی دارد که در طی چه مدتی تماشا کنید. آیا دوره پشتیبانی دارد؟! بله، شما در حین دوره مشمول پشتیبانی فنی خواهید بود و پس از اتمام دوره تا زمانی که مطالب را به صورت کامل درک و پیاده کنید از همراهی تیم پشتیبانی ما برخوردار خواهید بود. ما برای کسب درآمد اینجا نیستیم! بلکه اینجا ایم تا به شما کمک کنیم زندگی بهتری داشته باشید. همچنین شما پس از اتمام دوره به صورت مادام العمر عضو «باشگاه تحول» خواهید شد. این بخش مخصوص دانشجویان و اعضای رسمی گروه آموزشی امیر محمدی است که به صورت روزانه و مستمر به شما کمک میشود تا این تحول عظیم درونی را برای خودتان خلق کنید و زندگی جدیدی را بسازید. برای استفاده از تخفیف تا چه زمانی فرصت دارم؟! تخفیف ۷۵ درصدی شما از زمان ورود به مدت ۲۴ ساعت فعال است و پیامک های تخفیف برای شما ارسال میشود. پس از اتمام زمان شما دیگر امکان استفاده از تخفیف را نخواهید داشت و باید با هزینه اصلی ثبت نام کنید.

من نمیتونم اینترنتی پرداخت کنم چه کاری باید بکنم؟

شما میتوانید مبلغ 4 میلیون تومان را به شماره کارت 5022297000222195 بانک پاسارگاد و بنام موسسه آموزشی پیام روشن ایرانیان واریز نمایید. و روی دکمه واریز با کارت کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو تکمیل کنید.

کارشناسان ما دسترسی به دوره رو بعد از تایید پرداختی شما در اختیارتون قرار میدن

پشتیبانی دوره به چه صورت است؟!

دوره من قدرتمند پشتیبانی مادام العمر دارد، شما پس از اتمام آموزش به‌ صورت خودکار وارد کلوپ من قدرتمند میشوید. کلوپ من قدرتمند برای حمایت شما در طول فرآیند توسعه فردی تان است. ما تا زمانی که شما به بهترین نسخه خود برسید در کنارشما هستیم و پشتیبانی خصوصی در کنار شماست. بخاطر داشته باشید که موفقیت شما در واقع موفقیت ماست به همین دلیل ما هراقدامی برای پیشرفت و نتیجه گرفتن شما لازم باشد انجام خواهیم‌داد.

من رمز دوم ندارم، چجوری ثبت نام کنم؟!

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید میتوانید عدد «4» را به شماره  10006707 ارسال کنید تا اطلاعات پرداخت کارت به کارت برای شماارسال شود. بدین شیوه میتوانید مبلغ دوره را به شماره کارت ارسال شده واریز نمایید و سپس لینک مرتبط را تکمیل کنید.

یا میتوانید مبلغ 4 میلیون تومان را شماره کارت 5022297000222195 نزد بانک پاسارگاد و بنام موسسه آموزشی پیام روشن ایرانیان واریز نمایید. و روی دکمه واریز با کارت کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو تکمیل کنید. 

من هزینه ثبت نام توی دوره را ندارم، چیکار کنم؟!

 هزینه ای که شما در حال حاضر برای دوره پرداخت میکنید بسیار کمتر از ارزش واقعی آن است. این هزینه معادل خیلی از خرج های کاذب زندگی شماست. اینکه شما تصور میکنید هزینه دوره را ندارید به این دلیل است که ذهن شما این موضوع را به صورت هزینه به شما نشان میدهد. در صورتی که واقعیت این است که این یک سرمایه گذاری پر بازده است، هزینه ای که امروز پرداخت میکنید به راحتی طی چند ماه آینده چند ده برابر یا حتی چند صد برابر میشود. به یاد داشته باشید که شما دارید هزینه ای بسیار کمتر پرداخت میکنید وحتی الامکان نباید این فرصت را از دست بدهید. حتی با قرض کردن پول هم شده این موقعیت را از دست نخواهید داد.در واقع من قدرتمند همین موقعیت سرمایه گذاری است که تضمین هم دارد، حال تصمیم نهایی با شماست که منوال سابق زندگی را ادامه دهید یا به هر قیمتی آن را عوض کنید، آن هم یکبار برای همیشه!

من قبل از ثبت نام نیاز به مشاوره تلفنی دارم، چیکار کنم؟!

برای دریافت مشاوره ثبت نام  میتوانید با شماره موبایل 09053599464 تماس بگیرید و یا پیامک ارسال کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

من برای تامین پول دوره نیاز به چند روز مهلت دارم!؟

 از آنجایی که تخفیف و اعتبار شما به صورت سیستمی تعریف شده است به طور کلی این امکان وجود ندارد. و سیستم خودکار بعد ازاتمام مهلت تخفیف و اعتبار شما را منقضی میکند و به سایر داوطلبان تخصیص میدهد، اما در مواردی استثنا هم وجود دارد که به تشخیص همکاران ما تا یه مدت کوتاه دیگه مهلت تخفیفتون رو تمدید کنیم، میتوانید با همکاران ما در واحد ثبت نام با شماره 09053599464 تماس بگیرید و یا یک پیامک ارسال نمایید و شرایط خود توضیح دهید تا شما را راهنمایی کنند.

تخفیف من تمدید نمیشه؟!

خیر، به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. من قدرتمند روزانه تعداد زیادی متقاضی ثبت نام دارد و ظرفیت برگزاری دوره محدود است. فلذا سیستم به صورت خودکار فقط یک مرتبه به شما فرصت بهره مندی از این تخفیف فوق العاده را میدهد تا این فرصت را در اختیار شما بگذاریم که بتوانید با هزینه کمتری زندگی خود را متحول کنید. اما با توجه به محدودیت ظرفیت و هزینه بالای برگزاری دوره پس از اتمام مهلت تخفیف سیستم به صورت خودکار این شانس را در اختیار یک فرد دیگر قرار میدهد. بارها پیش آمده که متفاضیان فرصت تخفیف خود را از دست داده اند و مجبور شده اند هزینه دوره را کامل پرداخت کنند. متاسفانه بنابر محدودیتهایی فوق الذکر اگر شما فرصت خودتان را از دست دهید علی رغم میل باطنی ما نمیتوانیم این فرصت را برای شما تمدید کنیم. بنابر این پیشنهاد میکنیم که این فرصت را از دست ندهید و یا پیش از اتمام مهلت سیستمی با همکاران ما ارتباط بگیرید.

سرفصل های من قدرتمند چیست؟!

در بخش زیر همین صفحه میتوانید سرفصل ها و محتوای هر گام را به طور خلاصه مشاهده کنید.

سرفصل های دوره

گام ۱ - محدودیت قدرت من

محدودیت قدرت من دنیا و زندگی که امروز در حال تجربه اون هست اصلا شباهتی با اون چیزی که در بچگی تجربه میکردی نیست. به خیلی از چیزهایی که فکر میکردی نرسیدی، خیلی از چیزهایی که میخواستی نشد. خیلی از اتفاقاتی توی زندگیت افتاد که پیش بینی نمیکردی و‌ براش آماده نبودی. مجموع زندگی که تجربه کردی باعث شده تو توان ساختن زندگی ایده آل خودت رو از دست بدی و‌ دائما با احساس ضعف، ناتوانی، ناامید، بی انگیزگی، سردرگمی، حسرت و افسردگی دست و پنجه نرم کنی. مدت هاست که رابطت با خودت قطع شده و خودت رو اونجوری که باید دوست نداری. همیشه فکرت درگیر گذشتست و به آینده هم امید نداری و یا ازش میترسی… این ها بخش کوچیکی از چیزهایی هست که قدرت محدود من برای تو رقم زدن! توی فصل اول از دوره من قدرتمند متوجه میشی که چرا این احساسات یا مشابهاتش رو‌ تجربه میکنی، چرا نمیتونی اون زندگی مالی که دوست داری رو بسازی و چرا نمیتونی رابطه ای که دلت میخواد رو داشته باشی، چرا نمیتونی به اندام ایده آلت برسی، چرا نمیتونی از زندگی لذت ببری و هزاران چرای دیگه که زاییده ضعف سیستم ادراکی ما در ذهنمون هست. جواب تمام این سوالات رو در فصل اول پیدا میکنی و با کارکرد سیستم ذهنی خودت و ضعف هاش آشنا میشی. البته که تمام این موارد که گفته شد لزوما در همه افراد وجود نداره، بسته به شرایط، جنسیت و فاکتور محیطی بعضی از ما گرفتار یکی از این مشکلات هستیم خیلیامون هم همه موارد رو‌ داریم، اما نکته اصلی اینه که دقیقا بفهمیم در درون ما چه اتفاقی داره میوفته که نمیتونیم زندگیمون رو اونجوری که دوست داریم اداره و مدیریت کنیم.

گام ۲ - اتصال به منبع قدرت

اتصال به منبع قدرت تو هیچوقت نمیخواستی در هیچ بعدی از زندگی به نقطه نارضایتی برسی، تو همیشه توی ذهنت یه آینده عالی رو متصور بودی. یه کار خوب، یه رابطه فوق العاده، توان لذت بردن از زندگی، زیبایی و‌ جذابیت و شیک پوشی و … پس چیشد که زندگی به اینجا رسید که تو حداقل در یکی از ابعادش (شایدم بیشتر) احساس نارضایتی میکنی و‌ اون چیزی که‌ باب میلت بود پیش نرفت؟! مشکل تو نیستی عزیزم، تو نه آدم بدی هستی نه هیچوقت میخواستی بد شه! مشکل در اینه که تو علی رغم اینکه خیلی چیزها رو‌ میخواستی و کماکان میخوای اما این ذهن توئه که قدرت لازم برای انجامش رو‌ نداره. این ذهن تو دچار واکنش کمبود قدرت میشه بخاطر همینه که تو حتی وقتی با تمام‌وجود میخوای که رابطه عاطفی خوبی داشته باشی اما در نهایت یا شکست میخوری یا اونجوری که دلت میخواد نمیشه! این ماجرا صرفا در روابط مطرح نیست، اینکه تو واقعا دوست داری زندگی مالی خوبی داشته باشی اما اصلا مسئله خواستن نبوده از ابتدا مسئله قدرت لازم برای ساختن بوده، قدرت تشخیص کار درست و انجام دادنش. تو هرگز نمیخواستی افسردگی شی و یا در جریان زندگی شکست بخوری، بلکه این مشکل مستقیما زاییده کمبود قدرت ذهن تو بوده که قدرت کافی برای لذت بردن از زندگی رو بهت نمیده و علی رغم تمام تلاش هات بازم در اعماق وجودت و حقیقتا باز اون احساسات بد و‌ نارضایتی سراغت میاد! تو برای ساختن مجدد زندگیت نیاز به یه منبع قدرت داری که بتونی بهش متصل بشی، منبع قدرتی که از بدو تولد در درون خودت بوده اما تا حالا نادیدش گرفتی، تو نیاز داری که مجدد به منبع اصلی انرژی و قدرت متصل بشی تا توانی رو که من ذهنی خودت ازت گرفته رو برای ساختن مجدد زندگیت پس بگیری و معرفی این منبع و نحوه بهره برداری ازش‌دقیقا موضوع فصل دوم دوره من قدرتمند هست. منبع که به طرز شگفت انگیز و با سرعت غیرقابل باوری کمکت میکنه از همه تاریکی ها و ناتوانی های زندگیت خارج شی و یه تولد مجدد و شروع تازه رو برای خودت رقم بزنی!

گام3 - صلح درون (اشتی با خود)

صلح درون مهم ترین آدم زندگی تو خود تویی، اگر تویی وجود نداشته باشه هیچ چیز دیگه توی این دنیا ارزشی نداره! تو حتی اگه به ظاهر زندگی خوبی داشته باشی هم، اگه صادقانه با خودت روبرو شی میبینی که هرگز اونجوری که باید خودت رو‌ دوست نداشتی و از صرف بودن خودت لذت نبردی! انگار همیشه یکاری بوده که باید انجام میدادی یا یه چیزی کم بوده، همیشه منتظر بودی که یه اتفاقی بیوفته. تو هرگز نتونستی خود حقیقیت رو همونجوری که هستی و فقط به صرف بودنت عمیقا دوست داشته باشی. تو با یادگیری مطالب فصل سوم یاد میگیری که با خودت در صلح و آشتی باشی و از صرف بودنت (حتی بدون انجام دادن و رسیدن به چیزی یا بودن کسی) عمیقا لذت ببری. تو مدت هاست که خودت رو یادت رفته، حال خوب و بدت و احساس ارزشمندی و خوشبختیت رو گره زدی به آدما و اتفاقات. با اومدن یک نفر احساس خوب داری و با رفتنش حالت بد میشه. تویی که در همه صحنه های زندگی هستی و اما اصلا انگار به تنها کسی که اهمیت نمیدی و نمیبینیش خودتی! فصل سوم از دوره من قدرتمند بهت کمک میکنه که عمیقا خودت رو پیدا کنی و دوسش داشته باشی، تو یه مخلوق عزیز و دوست داشتنی هستی که فقط خودت رو مدت هاست که گم کردی و هدف از این فصل هم اینه که برگردی به خودت و خودت رو پیدا کنی و‌ درآغوش بگیری و عمیقا دوسش داشته باشی و هرگز به هیچکس و هیچ چیز اجازه ندی که رابطه تو رو با‌ خودت خراب کنه!

گام ۴ - رهایی از هویت کاذب

رهایی از هویت کاذب تا حالا به این فکر کردی که اصلا تو کی هستی؟! زندگی چیه؟! و تو از زندگی واقعا چی میخوای؟! نه! راستش خیلی از ماها تا حالا به این فکر نکردیم و این فرصت هم برای خیلی از ماها فراهم نمیشه که فکر کنیم حتی تا اخرین نفس از عمرمون. چرا؟! چون تو دقیقا دچار یه هویت کاذب شدی، تبدیل شدی به چیزی که از بچگی بقیه بهت گفتن و ازت خواستن. خوشگلی، زشتی، باهوشی، بی استعدادی، نمیشه، نمیتونی، بی پولی، چاقی، لاغری، غیرجذابی، تنبلی، درک نداری، بدبختی، خوشبختی، عصبی هستی، افسرده ای و هزاران هزار عنوان و تگ دیگه ای که اصلا تو هرگز وقت نکردی واقعا و عمیقا بررسی شون کنی ببینی واقعا تو اینایی؟!! واقعا تو اینا رو میخواستی؟؟!!! از بدو تولد به تو حتی فرصت داده نشد که آزادانه خود واقعیت رو ببینی و‌ پیدا کنی، هویت حقیقی خودت. استعداد واقعیت، علایق واقعیت و اون چیزی که بابتش خلق شدی و رسالت خلقت خودت. بدو بدو برو مدرسه، بدو بدو‌ درس بخون، بدو بدو کار کن، بدو بدو رژیم بگیر، بدو بدو ماشین بخر، بدو بدو برو تو رابطه بدو بدو ازدواج کن، بدو بدو پول دربیار، بدو بدو بدو بدو …. میبینی تو واقعا هیچوقت فرصت نداشتی که هویت حقیقی خودت رو پیدا کنی، این هویت اصلی تو نیست، این چیزی نیست که حقیقتا خودت بخوای، بلکه تو تحت تاثیر باورها و فشارهای خانواده و اجتماع تبدیل شدی به یه هویت کاذب، و دقیقا یکی از دلایلی که نمیتونی از زندگیت عمیقا لذت ببری همین هویت های کاذبی هستش که برات ساختن. فصل چهارم به تو کمک میکنه از کلیشه های هویت کاذب خودت رها شی و هویت حقیقی خودت رو پیدا کنی، علایق و توانمندی های واقعیت خودت و در نهایت در مسیری قرار بگیری که براش خلق شدی نه مسیری که بقیه بهت گفتن. تنها مسیری که تو توش میتونی عمیقا سعادت، ثروت و خوشبختی رو به معنی واقعی کلمه تجربه کنی، مسیر سرنوشت حقیقی خودت که از طریق پیدا کردن هویت حقیقیت پیداش خواهی کرد. این فصل کمکت میکنه سنگینی زندگی رو از دوشت پایین بذاری و برای اولین بار سبک و راحت بدون ترس و با سرعت در روند زندگی قرار بگیری!

گام ۵ - کنترل سرنوشت

کنترل سرنوشت برخلاف تصورت تا الان تو هیچ کنترلی روی سرنوشتت نداشتی بلکه دقیقا برعکس این سرنوشت بوده که تو رو کنترل کرده! فصل پنجم دقیقا شروعی تازه برای تو رقم میزنه. تو خیلی وقته که رویاها و‌ خیال پردازی هات رو فراموش کردی چون قدرت رسیدن بهش رو‌ نداشتی اما جریان زندگی توی فصل پنجم دقیقا برعکس میشه. تو حالا قدرت این رو‌ پیدا کردی که زندگی ایده آل خودت رو بسازی و حالا وقتشه که خودت بگی چی میخوای و‌ چیا رو نمیخوای. این یه شروع جدیده برای تو! اون پولی که دلت میخواد، رابطه ای که دلت میخواد، زندگی که دلت میخواد، بدنی که سال ها دلت میخواسته داشته باشی و … تو در فصل پنجم قابلیت این رو‌ پیدا میکنی که رویاپردازی کنی و رویاهات رو محقق کنی چون در واقع الان دیگه تمام قدرت لازم رو خواهی داشت. فصل پنجم دقیقا جاییه که دانشجوهای من قدرتمند عمیقا مفهوم زندگی رو مجدد احساس میکنن و برای اولین بار احساس میکنی که مجدد زاده شدی. این دقیقا همون چیزیه که خیلی وقته ازت گرفته شده! چرا نباید پول خیلی زیاد و خیلی راحتی دربیاری؟! چرا نباید با دختر یا پسر رویاهات ازدواج کنی؟! چرا نباید عمیقا از همسرت و ازدواجت لذت ببری؟! چرا نباید به یه تناسب اندام عالی برسی؟! چرا نباید عمیقا و در هر ثانیه از زندگی لذت ببری؟!! چرا نباید بتونی اعتیاد و وابستگی که سال ها داشتی رو پشت سر بذاری و یه زندگی سالم داشته باشی؟! اینجا دقیقا اون نقطه ای هست که به قدرت نامحدود متصل شدی، جایی که توان این رو پیدا میکنی که هرچی دلت میخواد رو‌ برای خودت بسازی…

گام ۶ -سبک زندگی قدرتمند

سبک زندگی قدرتمند توی فصل ششم یاد میگیری که چجوری در کنار افراد دیگه زندگی کنی بدون اینکه ازشون تاثیر بگیری. این فصل بهت کمک میکنه که سبک زندگیت رو‌ کامل عوض کنی، یه کاربرد روزانه از اصول دوره من قدرتمند که وقتی با تکرار و تمرین تبدیل میشه به سبک زندگی هر روز بهت قدرت بیشتری میده و تو روز به روز بالاتر و بالاتر میری! «من قدرتمند» فقط یک دوره آموزشی ساده نیست، یادت باشه که این یه سبک زندگی جدیده، یه تولد دوباره و یه شروع تازه. زندگی یک هدیه هست که صرفا یک مرتبه بهت داده شده، وقتشه با ثبت نام توی دوره از این هدیه به معنای واقعی استفاده کنی و از زندگی اونجوری که باید لذت ببری…