نخبگان پول سازی

 • ده گام تا تغییر آینده ی مالی
 • تمرینات عملی برای کسب درآمد
 • تغییر زیربنای فکری
 • تغییر نگرش به پول سازی
 • آشنایی با محدودیت های فکر انسان
 • پشتیبانی تلفنی، همراه شما تا رسیدن به نتیجه
 • دسترسی کامل و همیشگی به محتوای دوره
 • آپدیت رایگان
 • ده گام تا تغییر آینده ی مالی
 • تمرینات عملی برای کسب درآمد
 • تغییر زیربنای فکری
 • تغییر نگرش به پول سازی
 • آشنایی با محدودیت های فکر انسان
 • پشتیبانی تلفنی، همراه شما تا رسیدن به نتیجه
 • دسترسی کامل و همیشگی به محتوای دوره
 • آپدیت رایگان

جلسه دمو دوره نخبگان پولسازی

برای دیدن جلسه رو ویدیو کلیک کن، با توجه به سرعت اینترنت کیفیت ویدیو برای شما تنظیم میشود. برای بهبود سطح کیفیت لطفا وی پی ان خود را در صورت روشن بودن، خاموش نمایید

این فرصت توعه تا زندگیت رو تغییر بدی، این ویدیو رو تا انتها ببین در انتهای جلسه نحوه ثبت نام توضیح داده شده است

تا حالا چند بار به رویاهات فکر کردی؟

رویاهات اولین چیزی است که باید از آن آگاه باشی. به خواسته هات گوش بده و بین این خواسته ها به دنبال یک هدف باش.

مهم نیست که در ابتدا چقدر غیرممکن به نظر می رسه، رویاهای بزرگ داشته باش. احساسات شما باید به هر چیزی که می خواهی متصل شود.

شاید الان بپرسی که خب اگر با ده تا گام میشه به یه زندگی با درآمد خوب رسید چرا خیلی ها کاری نمیکنند؟؟
جوابت واضحه خیلی ها حتی تا اینجای کار پیش نرفتند.
 

فرصت های پولسازی همیشه در اطراف شما بوده، هیچ فرقی هم نمیکنه که شما چه شرایطی دارید. اما نکته اصلی این موضوع هستش که شما فرصت ها را نمیتوانید ببینید، در واقع سیستم فیلتر مغزی شما اجازه دیدن فرصت ها را به شما نمیدهد (این موضوع گام اول پولسازی است). در واقع تاکنون شما بدون اینکه متوجه بشوید در کنترل ضمیر ناخودا گاهتان بوده اید و همواره تحت تاثیر هزاران احساس کاذب از جمله ترس (ترس از شکست، ترس از قضاوت، ترس از نشدن و …، ناامیدی،احساس ناتوانی و خوب نبودن (شما دائمااحساس میکنید از پسش برنمیاید!) و انواع احساسات و افکار باطل دیگر موفق به پولسازی نشدید. این افکار و احساسات زاییده باورهای غلطی است که از بچگی بدون اینکه شما حتی بخواهید درذهن شما کاشته شده است، و تمام زندگی شما را درگیر کرده است. اگر جلسات رایگان را با دقت تماشا کرده باشیدو با خودتان صادق باشید حتما تاکنون متوجه شده اید که شما به راحتی توان تغییرضمیرناخودآگاه را ندارید و این علت اصلی است که‌ هیچ آموزش یا کتابی در حوزه پولسازی یا موفقیت نمیتواند تاثیر بلند مدت در شما بگذارد. نخبگان پولسازی به شما کمک میکند تا بتوانید ذهن خود را مجدد برنامه ریزی کنید. در واقع شما برای پولدار شدن باید توان تشخیص موقعیت های مناسب اطرافتان را پیدا کنید و سپس توان انجام دادن آن ها را داشته باشید. این کاریست که نخبگان پولسازی برای شما انجام میدهد.

دوره بدانشگاه پول سازی یک دوره‌ی آموزشی عملی است که به شما کمک می کند:

 • تا در یک سال بتوانید به درآمد مد نظر خودتون برسید.
 • اگر درآمد خوبی دارید و به فکر توسعه ی کار خود هستید شما رو در مسیر درستی قرار میده تا با کمترین هزینه رشد چشم گیری رو تجربه کنی.

چرا باید در دوره ی نخبگان پول سازی ثبت نام کنم؟

نخبگان پولسازی با اختلاف جامع ترین، معتبرترین، علمی ترین و کاربردی ترین دوره پولسازی است که به طرز شگفت انگیزی زندگی شما رو تغییر خواهد داد. شما با ثبت نام در این دوره به هیچ کتاب یا دوره آموزشی دیگری تا ابد نیازمند نخواهید بود. بخاطر داشته باشید استاد محمدی بالاترین مدارک آکادمیک را دارا هستند، ایشان در دانشگاه شریف با رتبه عالی و معدل بالا تحصیلکرده اند، علاوه بر این موضوع ایشان تجربه راه اندازی ۶ شرکت موفق داشته اند. در واقع نخبگان پولسازی حاصل ارتباطات،تحصیلات، تجارت و تحقیقات استاد در طی ۱۶ سال است. پایه دوره نخبگان پولسازی کاملا علمی است و تمام گام ها به نحوی طراحی شده اند که شما نتایج واقعی را از روزهای اولیه ببینید.
 

سرفصل های دوره

گام ۱ - شناخت ساختار ذهن و مکانیزم پولسازی در ذهن

در این گام شما به طور کامل و علمی با ساختار مغز و ذهن آشنا میشید. متوجه میشید که ذهن شما بر چه مبنایی و چگونه عمل میکند.این گام به درک عمیق تر شما نسبت به فرایند پولسازی کمک میکند و همچنین علت ناکامی های مالی خودتان را کامل درک میکنید. شما برای اینکه وارد چرخه پولساای شوید باید ابتدا به طور کامل و علمی با قدرت ذهن خودتان آشنا شوید تا بتوانید آن را بر مبنای خواسته های خودتان برنامه ریزی کنید. ذهن شما تاکنون با تولید احساساتی نظیر ناامیدی، ترس، خودکم بینی، تعصب، افسردگی، حسرت و… تمام جنبه های زندگی شما را کنترل کرده است. گام اول مقدمه ای برای رهایی از این زندانیست که ذهن برای شما تولید میکند.

گام ۲ - شناخت کائنات و نحوه عملکرد آن

تمام موجودیت از جمله خورشید، ماه، زمین، خانه و ماشین شما و به طور کلی تمام انسان ها بخشی از ساختاری است که ما آن را به اسم کائنات میشناسیم. نکته مهم اینست که هم شما هم ثروتی که میخواهید به آن برسید هم بخشی از کائنات هستید! بنابراین تا شما تابه شناخت صحیح و علمی از جهان هستی نرسید و توان هماهنگی با آن را نداشته باشید توان بهره برداری از آن را نیز نخواهید داشت. شما در این گام به طور کاملا علمی به درکی عمیق تر از آن چه که حقیقت جهان است دست پیدا میکنید و این گام مقدمه ای است برای تمام موفقیت های آتی شما.تمام تصوراتی که تاکنون بر مبنای حرف های نامعتبر و خرافه به شما گفته شده است اصلاح خواهد شد ودرکی واقع بینانه از آن چیزی که حقیقتا وجود دارد پیدا خواهید کرد، بدین وسیله شما توان ارتباط موثرتری با دنیا پیدا خواهید کرد که‌درنهایت شاه کلید موفقیت های مالی و غیرمالی شما خواهد بود.

 

گام 3 - تسلیم سرنوشت نشو

سرنوشت معمولا لغتی با بار منفی است، چرا که به طور کلی هر موقع فردی با مصیبی یا ناکامی در زندگی روبرو شده اغلب دیگران درباب دلداری به او گفته اند که «سرنوشتت را بپذیر» به همین علت اکثر انسان ها از جمله من و شما تصور میکنیم سرنوشت چیز بدیست! در صورتی که در گام سوم شما به غلط بودن این باور پی میبرید و عمیقا متوجه میشوید که تاکنون دقیقا به علت اینکه در مقابل سرنوشت خودتان تسلیم نبودید به وضعیت امروزتان رسیدید و نه بالعکس! شما تاکنون همواره در تلاش بوده اید که سرنوشت خودتان را تغییر دهید و یا با دیدن افراد موفق دنبال روی سرنوشت آن ها شده اید و حتی یکبار هم تاکنون تفکر جدی پیرامون این موضوع نکرده اید که شاید سرنوشت شما بهتر از آن چیزی باشد که سال ها برای بدست آوردنش جنگیده اید! در گام شما متوجه میشوید که مسیر منحصر به فردی در زندگی برای شما وجود دارد که مختص شماست و این مسیر مقصدی بسیار عظیم و باشکوه دارد.

گام ۴ - رهایی از رنج و خودکم بینی

رنج ها و‌ مصائبی که هر انسان از بدو تولد با آن ها روبرو میشود به طور ناخودآگاه بخشی از هویت فردی او میشود، و تمام ابعاد زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد، شادی و حس خوب را از شما میگیرد. اعتماد بنفس شما را کاهش میدهد و در نهایت باعث خواهد شدشما برخلاف ذات ارزشمندی که دارید خودتان را انسانی حقیر، با سرنوشت بد و ناتوان بدانید. سایه این‌ خودکم بینی منجر به شکستهای مالی و غیرمالی زیادی در زندگی شما شده است و‌ همچنان خواهد شد. در گام چهارم شما با تمام این احساسات کاذب دروجودتان آشنا خواهید شد و از شر آن ها خلاص میشوید، بدون انجام صحیح این گام شما هرگز توان رسیدن به زندگی ایده آل خودتان را ندارید چرا که سایه باورهای غلط تمام تصمیمات شما را احاطه کرده. باورهای مثل اینکه شما شرایط مناسبی برای موفقیت ندارید، یامثلا شما برای موفقیت نیاز به سرمایه یا ارتباطات یا … دارید، و انواع باورهایی که موفقیت شما را به محیط و شرایطتان گره زده است. بعد از این گام شما احساس رهایی تازه ای را تجربه خواهید کرد و عزت نفس تازه ای بدست خواهید اورد که سنگ بنای موفقیت های آینده شما خواهد بود.

گام ۵ - ماندن در مسیر پولسازی

با مقدمه ای که در گام های پیش آموختید در گام پنجم شما یاد میگیرید که چگونه دائما در مسیر درست باقی بمانید. در واقع در چهار گام ابتدایی شما راه اصلی و درست زندگی موفق را پیدا میکنید و به مسیر درست برخواهید گشت. اما طبق تجربه دانشجویان سابق نخبگان پولسازی بدون انجام موثر گام پنجم شما بعد از گذشت چند ما یا چند سال مجدد به مسیر سابق بازمیگردید. دقت کنید که شما به اندازه سن کنونی خودتان با ناکامی و شکست آشنایی دارید و این در حالی است که تازه درحال آشنا شدن با موفقیت و پولدار شدن هستید، یعنی قدرت گذشته و باورهای اشتباه شما به مراتب بیشتر از باورهای جدید و زندگی جدید شماست، گام پنجم به صورتی موثر به شما کمک میکند که در مسیر جدید باقی بمانید و قدرت شما را برای ساختن آینده ای جدید افزایش میدهد به نحوی که اگر شما به درستی این گام را انجام دهید هرگز تمایلی به برگشت به مسیرهای ناموفق سابق خودتان نخواهید داشت و‌ زندگی کاملا جدیدی را پایه ریزی خواهید کرد. 

گام ۶ - قوانین کائناتی پول

بسیاری از افراد با قوانین انسانی پول آشنا هستند، اما معدود افرادی هستند که قوانین اصلی و کائناتی پول را بلد باشند و‌ از آن استفاده کنند و این یکی از بزرگ ترین دلایلیست که تعداد افراد ثروتمند به مراتب‌کمتر از افراد متوسط و فقیر است. به عنوان مثال درکائنات چیزی به اسم شکست وجود ندارد و این واژه یک تعریف کاملا انسانی دارد، همه به شما میگویند اگر میخواهی پولدار شوی نبایداز شکست بترسی، ولی کسی به شما نمیگوید که اصلا مفهوم شکست چیست و چرا شکست خوردید! در این گام‌ شما با قوانینی آشنامیشوید که نگرش صحیح و جدیدی نسبت به‌ پول و‌ زندگی به شما میدهد. به کارگیری موثر این قوانین به شما قابلیت ها و آگاهی میدهدکه میتوانید تقریبا از پس هر شرایطی بربیایید، و همچنین هر شکستی را تبدیل به موفقیت کنید. اگر شما قوانین را به طور صحیح بدانیدمیتوانید همواره در مسیر رشد مالی بمانید و به جایگاهی برسید که در خواب و‌ خیال هم نمیدید! اما اگر این قوانین را بلد نباشید امکان توفیقات مالی شما تقریبا صفر است چرا که اصلا طرز صحیح مواجهه با پول را بلد نیستید و اگر موفقیتی هم بدست بیاورید خیلی پایدار‌ نخواهد بود.

گام ۷ - خروج از محدودیت های ذهن

بزرگ ترین محرکی که تاکنون زیربنای بسیاری از تصمیمات شما بود، «ترس» است! این واژه کوچک ۳ حرفی به نوعی تاکنون تمام ابعاد زندگی شما را کنترل کرده است و به طور موثری مانع حرکت و کامیابی شما شده. ترس از اشتباه، ترس از شکست، ترس ازقضاوت دیگران، ترس از طرد شدن و‌ نه شنیدن، ترس از تنهایی، ترس از دوست داشتنی نبودن، ترس از دست دادن، ترس بدست نیاوردن، و هزاران هزار ترس دیگری که مانند موریانه هایی ناپیدا در ضمیرناخودآگاه شما رخنه کرده و به طرز موثری امکان شاد زیستن و موفقیت را از شما گرفته. این ترس های شماست که بدون آنکه خودتان متوجه شوید مرتبا شما را دچار ناامیدی، بی انگیزگی،افسردگی، حسرت و … میکند. در گام ۷ شما برای اولین بار با باورهای غلط خودتان و ترس هایی که بعضا سال هاست با خود حمل میکنید روبرو میشوید و از شر آن ها خلاص میشوید. کارکرد صحیح گام ۷ باعث میشود شما به طور ناگهانی تبدیل به انسانی کاملامتفاوت شوید و توفیقات مالی و غیرمالی زیادی را در زندگی خود رقم بزنید. بسیاری از دانشجویان نخبگان پولسازی بعد از کارکردن صحیح این گام به دستاوردهای جدید و بزرگی دست پیدا کرده اند که تا پیش از این برایشان غیرقابل دسترس بود!

گام ۸ - افزایش سرعت پولسازی

اگر شما ۷ گام اول پولسازی را به درستی انجام دهید تا رسیدن به این گام در مسیر پولسازی قرار میگیرید و تاثیرات فوری آن ها را احساس میکنید. اما این به تنهایی کافی نیست و شما برای رسیدن به یک زندگی موفق مالی نیاز به سرعت و شتاب بیشتری دارید. درگام هشتم شما آگاهی جدیدی کسب میکنید و تمارین عملی را یاد میگیرید که باعث میشود هر روز سرعت بیشتری برای موفقیت پیداکنید. در واقع میزان و کیفیت کارکرد این گام توسط شماست که در نهایت تعیین میکند زمان موفقیت های شما را تعیین میکند، طبق تجربه هرچه مستمرتر و عمیق تر تمرین های این گام را انجام دهید شما زودتر به زندگی ایده آل خود میرسید! و در واقع گام ۸ به نوعی مانند یک واکسن در مقابل فقر عمل میکند، آگاهی و تمرین های این گام باعث میشود شما هرچه بیشتر از فقر و باورهای غلط فاصله بگیرید، وهرچه فاصله شما از فقر بیشتر شود در واقع سرعت شما برای پولسازی نیز بیشتر خواهد شد. بسیاری از دانشجویان نخبگان پولسازی از این گام با عنوان گام «انرژی و انگیزه» یاد میکنند، و در واقع به تعبیری تجربه آن ها از استفاده عملی از این گام اینست که آن ها سطح جدیدی از انگیزه و انرژی را در وجود خودشان احساس میکنند که سرعت آن ها را برای پولسازی افزایش میدهد.

گام ۹ - تشخیص مسیر صحیح پولسازی

مهم ترین سوالی که شما در مسیر پولدار شدن مرتبا با آن روبرو‌ هستید این سوال است که «تصمیم درست چیه؟! و کار درست چیه؟!» این سوالاتیست که بعضا شما هر روز با آن روبرو‌ هستید! تمام انسان ها همواره در مسیر زندگی با مسائلی روبرو میشوند که نمیدانندباید چه تصمیمی بگیرند یا چه کاری انجام دهند. گام ۹ دقیقا همان گامی است که مسیر را برای شما باز میکند. شما در این گام میاموزید چگونه در هر شرایط مسیر درست را تشخیص دهید. موضوع این گام سوال و دغدغه بسیاری از متقاضیان نخبگان پولسازی است، اینکه شما بعد از ثبت نام دقیقا چه کاری قرارست انجام دهید تا به ثروت برسید! این گام به شما سطح بسیار بالایی از آگاهی میدهد و عملا همواره همراه شماست تا در هر لحظه و موقعیتی مسیر صحیح را تشخیص دهید. انجام صحیح این گام عملا شما را تا ابد از شر ابهام و سردرگمی نجات میدهد. به گواه دانشجویان سابق نخبگان پولسازی شما پس از انجام این گام به مرتبه ای میرسید که همواره میدانید قدم بعدی چیست! 

گام ۱۰ - سبک زندگی موفق

هر کدام از گام های پولسازی حامل مفهومی عملی و کاربردی است. هدف هر گام اصلاح بخشی از وجود شما و‌ مسیر شماست. حالا که۹ گام را با موفقیت طی کردید وقت آن رسیده که گام های پولسازی را تبدیل به یک سبک زندگی کنید تا بتوانید بدون هیچ دردسر وپیچیدگی هر روز از آن استفاده کنید تا هر روز موفق تر از دیروزتان باشید. گام دهم مفهوم تنیده ای از تمام گام های قبلی را به شما ارائه میدهد. در واقع در این گام شما یاد میگیرید چگونه از مفهوم تمامی گام های قبلی در مسیر روزانه خود استفاده کنید بدون آنکه نیاز به وسواس زیادی داشته باشید. گام ۱۰ ام سبک جدید زندگی شماست که سرشار از شادی، موفقیت های مالی و غیرمالی برای شماست.

مخاطبین دوره

نخبگان پولسازی فارغ از جنسیت، سن و سال و شرایطی که الان دارید برای هر فردی مناسب است، نخبگان پولسازی پایه اصلی موفقیت شماست، شما در این دوره با خود حقیقی تان آشنا میشوید، از شر رنج ها، حسرت ها و ترس هایی که سالیان دراز همراه خود داشتید خلاص میشوید و سرنوشت واقعی خودتان را پیدا میکنید. بخاطر داشته باشید که شما تاکنون بر اساس باورها، افکار و صحبتهای اطرافیانتان زندگی کرده اید، این نسخه ای از شما که در حال حاضر در حال    مطالعه این متن است خود واقعی شما نیست! و این سرنوشتی که امروز دارید هم سرنوشت واقعی شما نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که قدرت درونی خودتان را پیدا کنید و ارتباط خودتان را با دنیا اصلاح کنید تا به سادگی معجزات را در زندگی خود مشاهده کنید!

پشتیبانی

دوره نخبگان‌ پولسازی پشتیبانی مادام العمر دارد، شما پس از اتمام آموزش به‌ صورت خودکار وارد کلوپ نخبگان پولسازی‌میشوید. کلوپ نخبگان پولسازی برای حمایت شما در طول فرآیند ثروت سازی تان است. ما تا زمانی که شما به خواسته های مالی تان برسید در کنارشما هستیم و پشتیبانی خصوصی در کنار شماست. بخاطر داشته باشید که موفقیت شما در واقع موفقیت ماست به همین دلیل ما هراقدامی برای پیشرفت و نتیجه گرفتن شما لازم باشد انجام خواهیم‌داد.