اگر میخوای بدونی چطوری میتونی به درآمد صد میلیونی برسی حتما رو ویدیو کلیک کن

با توجه به سرعت اینترنت کیفیت ویدیو برای شما تنظیم میشود. برای بهبود سطح کیفیت لطفا وی پی ان خود را در صورت روشن بودن، خاموش نمایید

نحوه ی ثبت نام در پایین ویدیو توضیح داده شده است

100 میلیون درآمد ماهیانه

قیمت اصلی دوره ۱۶ میلیون تومان

قیمت دوره برای شما فقط 4 میلیون تومان​

2000
دانشجو داشته که به طرز معجزه آسایی تمامشون بعد از اینکه یک سال مستمر از این فرمول استفاده کردن درآمدهای ماهیانشون به بیش از 100 میلیون تومن رسیده ❤️ ​

این همه رضایت اتفاقی نیست

قراره به رویاهات برسی کنارت هستیم تا این قدم هارو برداری

جواب سوالاتت رو اینجا پیدا میکنی

دوره چجوری برگزار میشه؟!

دوره نخبگان پولسازی به صورت آفلاین برگزار میشه،بعد از اینکه شما ثبت نام خود را تکمیل کنید یک پنل اختصاصی در وبسایت رسمی آکادمی به شما داده خواهد شد، تمامی جلسات آموزشی در این پنل قرار دارد. از زمان ثبت نام دوره به صورت مادام العمر دراختیار شماست، و شما میتوانید هر زمانی که تمایل داشته باشید اقدام به تماشا کنید.

دوره نخبگان‌ پولسازی پشتیبانی مادام العمر دارد، شما پس از اتمام آموزش به‌ صورت خودکار وارد کلوپ نخبگان پولسازی‌میشوید. کلوپ نخبگان پولسازی برای حمایت شما در طول فرآیند ثروت سازی تان است. ما تا زمانی که شما به خواسته های مالی تان برسید در کنارشما هستیم و پشتیبانی خصوصی در کنار شماست. بخاطر داشته باشید که موفقیت شما در واقع موفقیت ماست به همین دلیل ما هراقدامی برای پیشرفت و نتیجه گرفتن شما لازم باشد انجام خواهیم‌داد.

میزان رشد درآمد شما کاملا بستگی به کیفیت انجام گام های پولسازی دارد. هرچه تمرکز بیشتری روی پیاده سازی با  کیفیت گام های پولسازی داشته باشید موفقیت بیشتری نصیبتان خواهد شد. اما به طور میانگین دانشجویان نخبگان پولسازی بعد از یک سال از فارغ التحصیلی به درآمد ۱۰۰ میلیون تومان در ماه میرسند. نکته ای که در این بین قطعی است توجه به این است که شما با تکرار روزانه این گام ها جریان پول را به زندگی خودباز میکنید و حتما شاهد رشد خودتان خواهید بود و این رشد محدود به سال اول نمیشود و شما دائما رشد میکنید. نخبگان پولسازی یک سبک جدید زندگی بر اساس موفقیت به شما هدیه میدهد، شما تبدیل به یک انسان جدید و قدرتمند میشوید و‌ توان کنترل سرنوشت خودتان را پیدا میکنید!

بله، از آنجا که‌تمامی دانشجویان نخبگان پولسازی در ۴ سال اخیر به نتایج مطلوب خودشان رسیده اند ما با اطمینان کامل نتیجه شما رو تضمین میکنیم. چنانچه شما یکسال پس از اتمام دوره تمام گام ها را انجام دادید و تحت هر عنوانی نتیجه مطلوب نگرفتید بدون هیچ چون و چرایی تمام وجه ثبت نامی شما بعلاوه ضرر و زیان ظرف ۷۲ ساعت به شما عودت خواهد شد.

نخبگان پولسازی با اختلاف جامع ترین، معتبرترین، علمی ترین و کاربردی ترین دوره پولسازی است که به طرز شگفت انگیزی زندگی شما رو تغییر خواهد داد. شما با ثبت نام در این دوره به هیچ کتاب یا دوره آموزشی دیگری تا ابد نیازمند نخواهید بود. بخاطر داشته باشید استاد محمدی بالاترین مدارک آکادمیک را دارا هستند، ایشان در دانشگاه شریف با رتبه عالی و معدل بالا تحصیلکرده اند، علاوه بر این موضوع ایشان تجربه راه اندازی ۶ شرکت موفق داشته اند. در واقع نخبگان پولسازی حاصل ارتباطات،تحصیلات، تجارت و تحقیقات استاد در طی ۱۶ سال است. پایه دوره نخبگان پولسازی کاملا علمی است و تمام گام ها به نحوی طراحی شده اند که شما نتایج واقعی را از روزهای اولیه ببینید.

فرصت های پولسازی همیشه در اطراف شما بوده، هیچ فرقی هم نمیکنه که شما چه شرایطی دارید. اما نکته اصلی این موضوع هستش که شما فرصت ها را نمیتوانید ببینید، در واقع سیستم فیلتر مغزی شما اجازه دیدن فرصت ها را به شما نمیدهد (این موضوع گام اول پولسازی است). در واقع تاکنون شما بدون اینکه متوجه بشوید در کنترل ضمیر ناخودا گاهتان بوده اید و همواره تحت تاثیر هزاران احساس کاذب از جمله ترس (ترس از شکست، ترس از قضاوت، ترس از نشدن و …، ناامیدی،احساس ناتوانی و خوب نبودن (شما دائمااحساس میکنید از پسش برنمیاید!) و انواع احساسات و افکار باطل دیگر موفق به پولسازی نشدید. این افکار و احساسات زاییده باورهای غلطی است که از بچگی بدون اینکه شما حتی بخواهید درذهن شما کاشته شده است، و تمام زندگی شما را درگیر کرده است. اگر جلسات رایگان را با دقت تماشا کرده باشیدو با خودتان صادق باشید حتما تاکنون متوجه شده اید که شما به راحتی توان تغییرضمیرناخودآگاه را ندارید و این علت اصلی است که‌ هیچ آموزش یا کتابی در حوزه پولسازی یا موفقیت نمیتواند تاثیر بلند مدت در شما بگذارد. نخبگان پولسازی به شما کمک میکند تا بتوانید ذهن خود را مجدد برنامه ریزی کنید. در واقع شما برای پولدار شدن باید توان تشخیص موقعیت های مناسب اطرافتان را پیدا کنید و سپس توان انجام دادن آن ها را داشته باشید. این کاریست که نخبگان پولسازی برای شما انجام میدهد.

نخبگان پولسازی فارغ از جنسیت، سن و سال و شرایطی که الان دارید برای هر فردی مناسب است، نخبگان پولسازی پایه اصلی موفقیت شماست، شما در این دوره با خود حقیقی تان آشنا میشوید، از شر رنج ها، حسرت ها و ترس هایی که سالیان دراز همراه خود داشتید خلاص میشوید و سرنوشت واقعی خودتان را پیدا میکنید. بخاطر داشته باشید که شما تاکنون بر اساس باورها، افکار و صحبتهای اطرافیانتان زندگی کرده اید، این نسخه ای از شما که در حال حاضر در حال    مطالعه این متن است خود واقعی شما نیست! و این سرنوشتی که امروز دارید هم سرنوشت واقعی شما نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که قدرت درونی خودتان را پیدا کنید و ارتباط خودتان را با دنیا اصلاح کنید تا به سادگی معجزات را در زندگی خود مشاهده کنید!

خیر، به هیچ وجه. موفقیت و ثروت جنبه های مختلفی دارد. بسیاری از‌ دانشجویان نخبگان پولسازی کارمند هستند و کارمند هم میمانند. بخاطر داشته باشید که راه انداختن کسب و کار صرفا یک روش برای پولسازی است، اما تنها روش نیست! در واقع شما در نخبگان پولسازی توان این را پیدا میکنید که در هر موقعیتی که هستید چگونه از منابع موجود برای خلق ثروت استفاده کنید. شما میتوانید با یک موقعیت معاملاتی به راحتی بدون صرف زمان در چند روز چند صد میلیون تومان پولسازی کنید! اهمیتی ندارد که الان شاغل هستید یا صاحبکار یا بیکار، نخبگان پولسازی مسیر موفقیت شما را هموار میکند، از هر نقطه ای که هستید به سمت جلو حرکت میکنید.

دوست عزیز پولسازی نیاز به سرمایه اولیه ندارد! این یک باور غلط است که اطرافیان شما در ضمیرناخوداگاه شما کاشته اند. شما هرگز نمیتوانید به اتکای پولتان پولدار شوید، در واقع این شخصیت شماست که وقتی پولساز میشود میتواند پول‌ تولیدکند. سرمایه داشتن تنها کاری که میتواند برای شما انجام دهد افزایش سرعت شماست، اما سرمایه نداشتن به هیچ عنوان مانعی برای شروع شما نیست. افراد بسیاری دراطراف شما وجود دارند که با وجود داشتن سرمایه در حال ورشکستگی هستند، کافیست با نگاهی باز و صادقانه اطرافتان را ببینید. آن مغازه داری که در حال حاضر ضرر میکند یه نمونه ساده از این حقیقت است. بخاطر داشته باشید که تمام افراد ثروتمند واقعی چه در ایران چه در دنیا همیشه با دست خالی شروع کرده اند!  اما برخلاف این موضوع وارثین آن ها با وجود در اختیار داشتن منابع بسیار مالی نتوانسته اند راه آن ها را ادامه دهند و شکست خورده اند. این حقیقتیست که شما به راحتی میتوانید ببینید. پیشنهاد میکنیم اگر شما بر مدار این باور سمی هستید که برای موفقیت نیاز به سرمایه اولیه دارید، سریعا از شر آن خلاص شوید چراکه این باور میتواند تمام سال های باقی مانده عمر شما را به راحتی بسوزاند و دائما شما را در فقر و حسرت نگاه دارد.برای مثال یه خانم خانه دار  بعد گذروندن دوره ی نخبگان پولسازی یه کسب و کار اینترنتی فروش لباس زنانه زدند و سرمایه خرید لباس رو نداشتن و بجای اینکه بیخیال موضوع بشن رفتن با چند تا مزون و تولیدی صحبت کردن و نمونه کارهای اونارو روی وب سایت و پیجشون گذاشتن و به صورت واسطه گری بعد 6 ماه به یه سرمایه 50 میلیونی رسیدن و برای خودشون محصولات رو خریدن و سودشون چندین برابر شد.اینکه تو ذهنتون میگید سرمایه ندارم پس نمیشه کاملاااااا اشتباهه و محدودیتیه که ذهنتون ایجاد میکنه.

 هزینه ای که شما در حال حاضر برای دوره پرداخت میکنید بسیار کمتر از ارزش واقعی آن است. این هزینه معادل خیلی از خرج های کاذب زندگی شماست. اینکه شما تصور میکنید هزینه دوره را ندارید به این دلیل است که ذهن شما این موضوع را به صورت هزینه به شما نشان میدهد. در صورتی که واقعیت این است که این یک سرمایه گذاری پر بازده است، هزینه ای که امروز پرداخت میکنید به راحتی طی چند ماه آینده چند ده برابر یا حتی چند صد برابر میشود. به یاد داشته باشید که شما دارید هزینه ای بسیار کمتر پرداخت میکنید وحتی الامکان نباید این فرصت را از دست بدهید. موقع ثبت نام تصور کنید این یک دوره آموزشی نیست بلکه یک موقعیت سرمایه گذاری به شما پیشنهاد شده که در ازای پرداخت چند میلیون تومان به شما ضمانت میدهد در طی چند ماه به طور کاملا قطعی ۲۰ یا ۳۰ برابر پولی که سرمایه گذاری کردید به شما بازمیگردد، آیا اگر شما در چنین موقعیتی باشید حاضرید به راحتی از آن بگذرید؟! قطعا نه! حتی با قرض کردن پول هم شده این موقعیت را از دست نخواهید داد.در واقع نخبگان پولسازی همین موقعیت سرمایه گذاری است که تضمین هم دارد، حال تصمیم نهایی با شماست که منوال سابق زندگی را ادامه دهید یا به هر قیمتی آن را عوض کنید، آن هم یکبار برای همیشه!

برای دریافت مشاوره ثبت نام  میتوانید با شماره موبایل 09053599464 تماس بگیرید و یا پیامک ارسال کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

بله، مهم نیست بیکار باشید یا شاغل، بازنشسته باشید، خانه دار، مغازه دار و یا حتی کارخانه دار! نخبگان پولسازی از هر جایی که هستید شما رو به سمت جلو هدایت میکند و قدم به قدم به موفقیت های بیشتر میرسید.

خیر! ما حتی دانشجویانی داشته ایم که در موقع ثبت نام بیش از صد میلیون درآمد داشته اند. نخبگان پولسازی از هر جایی که باشید شما رو به سمت جلو هل میدهد. و یک داستان ادامه دار است. شما هر چقدر درامد داشته باشید هربار که از گام های پولسازی کمک بگیرید درآمدتان بیشتر میشود. رسیدن به درآمد صد میلیونی در یک سال یک میانگین از وضعیت کلی بیش از ۹۰۰۰ دانشجوی نخبگان پولسازی است.

 از آنجایی که تخفیف و اعتبار شما به صورت سیستمی تعریف شده است به طور کلی این امکان وجود ندارد. و سیستم خودکار بعد ازاتمام مهلت تخفیف و اعتبار شما را منقضی میکند و به سایر داوطلبان تخصیص میدهد، اما در مواردی استثنا هم وجود دارد که به تشخیص همکاران ما تا یه مدت کوتاه دیگه مهلت تخفیفتون رو تمدید کنیم، میتوانید با همکاران ما در واحد ثبت نام با شماره 09053599464 تماس بگیرید و یا یک پیامک ارسال نمایید و شرایط خود توضیح دهید تا شما را راهنمایی کنند.

خیر، به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. نخبگان پولسازی روزانه تعداد زیادی متقاضی ثبت نام دارد و ظرفیت برگزاری دوره محدود است. فلذا سیستم به صورت خودکار فقط یک مرتبه به شما فرصت بهره مندی از این تخفیف فوق العاده را میدهد تا این فرصت را در اختیار شما بگذاریم که بتوانید با هزینه کمتری زندگی خود را متحول کنید. اما با توجه به محدودیت ظرفیت و هزینه بالای برگزاری دوره پس از اتمام مهلت تخفیف سیستم به صورت خودکار این شانس را در اختیار یک فرد دیگر قرار میدهد. بارها پیش آمده که متفاضیان فرصت تخفیف خود را از دست داده اند و مجبور شده اند هزینه دوره را کامل پرداخت کنند. متاسفانه بنابر محدودیتهایی فوق الذکر اگر شما فرصت خودتان را از دست دهید علی رغم میل باطنی ما نمیتوانیم این فرصت را برای شما تمدید کنیم. بنابر این پیشنهاد میکنیم که این فرصت را از دست ندهید و یا پیش از اتمام مهلت سیستمی با همکاران ما ارتباط بگیرید.

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید میتوانید مبلغ 4 میلیون تومان  را به شماره کارت 5022297000222195 نزد بانک پاسارگاد و بنام موسسه آموزشی پیام روشن ایرانیان واریز نمایید و روی دکمه واریز با کارت کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو تکمیل کنید

شما  میتوانید مبلغ 4 میلیون تومان  را به شماره کارت 5022297000222195 نزد بانک پاسارگاد و بنام موسسه آموزشی پیام روشن ایرانیان واریز نمایید و روی دکمه واریز با کارت کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو تکمیل کنید. کارشناسان ما دسترسی دوره رو بعد از تایید پرداختی شما در اختیارتون قرار میدن

در بخش زیر همین صفحه میتوانید سرفصل ها و محتوای هر گام را به طور خلاصه مشاهده کنید.

سرفصل های دوره

گام ۱: پول چیست و چجوری میشه پول درآورد؟!

شما برای اینکه بتونید وضعیت مالی خودتون رو ارتقا بدید اول باید درک عمیقی نسبت به پول داشته باشید که بتونید دقیقا تشخیص بدید که با توجه به شرایطی که خودتون در حال حاضر دارید و شرایط کلی بازار و اقتصاد چجوری میتونید منابع درآمدی خوبی شناسایی کنید و چجوری میتونید پیشرفت کنید. در گام ۱ یک درک خیلی عمیق تر نسبت به پول و توانایی خودتون در پولسازی بدست میارید که درک و نگرش شما رو به پول اصلاح میکنه و مقدمه ای برای موفقیت های آتی شما هستش، خیلی از دانشجویان این دوره آموزشی با استفاده از آموزش های همین گام به موفقیت های مالی بسیار زیادی رسیده اند اصلاح نگرش اولین قدم و بنیادی ترین قدم برای کسب درآمد هست اگر شما نگرش صحیحی به پول نداشته باشید هرگز موفق به ایجاد ثروت پایدار نخواهید شد

بسیاری از افراد هستند که قربانی خیالات باطل و باورهای غیرواقعی میشن که این موضوع باعث میشه تا اخر عمر در سختی مالی بمونن و هرگز نتونن یه زندگی ایده آل رو تجربه کنن، به عنوان چند مثال ساده: – شما فکر میکنید کسب درآمد باید حتما همراه با راه اندازی کسب و کار شخصی خودتون باشه – کارمند هستید و تصور میکنید که برای افزایش درآمد حتما باید کار کارمندی رو رها کنید – تصور میکنید برای پولدار شدن باید سرمایه اولیه داشته باشید در صورتی که به وضوح مشاهده میکنید که خیلی از افرادی که پول و سرمایه دارن در حال ورشکستگی هستن – تصور میکنید که بخاطر تحصیلات یا موقعیت خاصی که دارید مثل سن، محل سکونت، تجربه و … نمیتونید کسب درآمد کنید از این دست مثال ها به وفور میتوان زد که هیچکدام از این دیدگاه ها درست نیست، در واقع پولسازی یکجور هوش شناختی هست که شما باید اون رو تقویت کنید، شما وقتی هوش پولسازی خودتون رو تقویت میکنید توان مشاهده فرصت های متفاوت پولسازی رو پیدا میکنید فرصت هایی که سال هاست در اطراف خود شماست و توان دیدن یا انجام دادن آن را نداشتید شما تنها کاری که باید بکنید اینه که یاد بگیرید چجوری با پول جادو کنید در این صورت به راحتی حتی با ۵۰۰ هزار تومن سرمایه میتونید میلیاردها تومن پول تولید کنید، در این گام با مفهوم هوش پولسازی آشنا میشید و مکانیزم کامل ذهن و مغز خودتون رو برای پولسازی درک میکنید و محدودیت هایی که توان پولسازی شما رو تحت شعاع قرار داده رو درک میکنید و با کار کردن این گام به مرور و هر روز توان بیشتری برای کسب درآمد پیدا میکنید تقریبا از این گام به بعد فرآیند توسعه درآمدی شما شروع خواهد شد و بالای ۸۰ درصد دانشجویان این دوره در این گام به بعد شاهد تغییرات مهم و خودآگاه در وضعیت زندگی خودشون هستن بخصوص وقتی متوجه مکانیزم ذهنی خودتون میشید کاملا توان رشد مالی به شما برمیگرده

شما در این گام یاد میگیرید که چجوری حسب شرایط منابع درآمدی خودتون رو حفظ کنید و اون رو توسعه بدید. شما اگه واقعا قصد دارید پولدار و موفق بشید باید توان این رو داشته باشید که تشخیص بدید چه کاری رو اشتباه انجام میدید و چه کاری رو درست انجام میدید. این گام شما رو توانمند میکنه که تا ابد توان تصمیم گیری و اصلاح تصمیمات خودتون رو پیدا کنید. اینکه چه زمانی باید چه کاری را انجام بدید و چه زمانی نباید انجام بدید. بعد از سپری کردن این گام شما توان تشخیص در مورد مسائل مالی پیدا میکنید به این نحو که چه کاری درست هست و چه کاری درست نیست. چیزی که تا الان نداشتید و یا به شانس و احتمال ربط میدادید. در این گام به صورت کاملا علمی متوجه میشید که به پول و ثروت قوانینی حاکم هستن که هیچ ارتباطی با شانس و احتمال‌ نداره.

شما وقتی شروع به رشد میکنید در این مسیر بارها دچار سردرگمی، ترس و خودکم بینی میشید. هیچ فرآیند موفقیتی در دنیا وجود نداشته و نداره که بدون فشارهای درونی و احساسی و بدون هیچ چالشی پیش بره. بنابراین زمانی که دریچه افکارتون با احساسات ضد پول نظیر ترس و تردید مسدود میشن شما نیاز به قدرتی بیشتر از قدرت ذهنی خودتون دارید تا بتونید این کمبود قدرت ذهنی خودتون رو از بین ببرید و ثبات تصمیم گیری و اجرا به شما برگردد. در این گام با ساختار دنیا بیشتر آشنا میشید و یاد میگیرید چجوری انرژی دنیا رو به خدمت خودتون بگیرید تا توان ذهنی خودتون رو تا بینهایت ارتقا بدید. بعد از گذروندن این گام شما مجهز به قدرتی میشید که میتونید به راحتی کوه های ثروت رو جابجا کنید تنها کاری که نیازه یک اگاهی عمیق از ساختار جهان هستی هستش که در این گام میاموزید. این گام شما رو مجهز به قدرتی شگفت انگیز میکنه، ما در این سال ها شاهد حضور افرادی در دوره بودیم که بعضا با میلیاردها تومن بدهی وارد دوره شدن، این حجم از بدهی طبیعتا ترس و اضطراب و بی ثباتی زیادی در فرد ایجاد میکنه اما گواه تجربی دانشجویان قدرت گام چهارم در ذهن و وجودشان به حدی بالا بوده که به راحتی بدهی ها را تسویه و جریان گسترده ای از پول وارد زندگی شان کرده اند. این گام در تمام مراحل زندگی کمک شما خواهد بود به نحوی که سخت ترین تصمیمات زندگی رو به راحتی خواهید گرفت و پیچیده ترین مسائل را به اتکای این گام به شدت راحت حل خواهید کرد

خودکم بینی که در قالب احساس ناتوانی و عجز در اعماق وجود شما نقش بسته به عنوان یک مانع محکم و موثر در پیشبرد اهداف مالی شما نقش بازی میکند و شما حتی از حضور آن در وجود خودتون خبر هم ندارید! شما در اعماق وجودتون دائما با این ندای گنگ اما قدرتمند درگیر هستید که «اگه نشه چی»، «من نمیتونم»، «من از پسش برنمیام»، «منو‌ ماهی ۱۰۰ میلیون درآمد! مگه میشه؟!» و … این عدم احساس لیاقت درونی در اعماق وجود شما نهفته شده، شما تا وقتی عمیقا احساس کنید که نمیتوانید و یا لیاقت وجودی راحت پول درآوردن رو ندارید نه تنهل هرگز موفق نمیشید بلکه دائما طعمه افراد سودجویی میشید که اصرار دارن با آموزش یک ابزار یا شغل خاص مثل خرید و فروش ارز دیجیتال یا تجارت یا تولید محتوا و … شما رو به درآمد برسونن و از اونجایی که شما عمیقا احساس میکنید که خودتون توان پولسازی و خوشبختی رو‌ ندارید (و یا به تعبیری خودتون و افکارتون و‌ توانمندی هاتون رو باور ندارید) دنبال موفقیت و خوشبختی بیرون از خودتون میگردید و دائما فریب این افراد رو میخورید که عملا هیچ نتیجه ای هم به جز شکست مجدد و کاهش مجدد عزت نفس شما نداره! تا‌ وقتی شما عمیقا (نه در حد حرف) استعدادها و توانمندی های خودتون رو نشناسید عملا هیچ چیزی در دنیا توان موفق کردن شما رو نداره و دقیقا وقتی که خودتون رو به معنای واقعی باور کنید و توانمندی تون رو بشناسید عملا دیگه به هیچ ابزاری برای اموزش نیاز ندارید، بارها در این دوره شاهد بودیم که افراد با یک گوشی موبایل ساده توی خونه درآمدهای چند صد میلیونی تولید کردن! شما بیش از چیزی که فکر کنید توان و استعداد و لیاقت دارید کافیه اونا رو بشناسید و ببینید، این عزت نفس در دوران کودکی و مدرسه وقتی توسط والدین، معلمان، دوستان و … بارها سرزنش شدید بدون اینکه متوجه بشید از شما گرفته شده و دقیقا امروز به همین دلیل هست که عمیقا احساس میکنید که یه درآمد چند صد میلیونی توی ماه برای شما در حد رویا و خیال هستش! در این گام متوجه گوهر وجودتون میشید و احساس لیاقت و عزت نفس به صورت واقعی (و نه انگیزشی) به شما برمیگرده که مقدمه موفقیت های خیلی بزرگ بعدی شما خواهد بود

احتمالا خیلی وقتا برات پیش اومده که حال و حوصله نداری و اصلا انگیزه خوبی برای حرکت کردن توی وجودت نداری. یا یه انگیزه ای موقت در وجودت ایجاد میشه که یه تصمیم محکم میگیری یا حرکت موثر انجام میدی، توی این حالت ها یه انرژی و هیجانی و انگیزه ای توی وجودت احساس میکنی که تمام وجودت رو احساس قدرت و‌جهت میگیره. این موضوع چه در مورد پول و تصمیمات مالی صادقه و چه در موارد دیگه مثل سلامتی و تناسب اندام و حتی موارد خانوادگی! مثلا یهو تصمیم میگیری بری باشگاه ثبت نام کنی و خیلی هم جدی هستی و میخوای سبک زندگیت رو عوض کنی و خیلیم برای اینکار انرژی و انگیزه داری اما این انگیزه و انرژی طی چند روز و چند هفته دوباره تبدیل میشه به رخوت و بی انگیزگی! این موضوعی هست که در پولسازی بارها و بارها برات اتفاق میوفته وقتی یه تصمیمی میگیری و یه مدت با انرژی و انگیزه روش هستی و بعد یه مدت وجودت پر میشه از بی انگیزگی و مسیر رو دیگه ادامه نمیدی و حس میکنی مسیر اشتباهیه! خب، این دقیقا موضوع گام ۶ هست، این مورد در وجودت توی گام ۶ اصلاح میشه و به مرور به جایی میرسی که هر روز و به شدت انرژی در وجودت احساس میکنی و انگار یک قدرت و انگیزه ممتد برای ادامه مسیر وجود داره. بعد از گذروندن گام ۶ تو هرگز دچار بی حوصلگی و بی انگیزگی نمیشی و دائما شدت انرژی رو در وجودت احساس میکنی که عمیقا برای ساختن زندگی بهت کمک میکنه، البته به شرطی که تمرین های این گام رو هر روز انجام بدی

خیلی از افراد مدام درگیر این موضوع هستن که پولدار شدن ارتباطات و آشنابازی میخواد و من ندارم! خب تو دقیقا درست میگی و این دقیقا موضوعیه که توی گام هفتم پولسازی یاد میگیری، ارتباطات موثر یکی از مهم ترین فاکتورها توی پولدار شدن تو هست، تو هرچقدر هم آموزش ببینی و خودت باور داشته باشی و … تا وقتی نتونی ارتباطات پولسازی در مسیر زندگی برای خودت ایجاد کنی احتمال موفقیتت خیلی کمه! ارتباطات یه فاکتور ساختنی هستش و تو دقیقا از گام هفت به بعد شروع میکنی ارتباطاتی رو توی زندگیت ایجاد میکنی که تا الان نداشتی و با تکرار و تمرین گام هفتم به مرور زندگی مالیت پر میشه از افراد و ارتباطاتی که دائما به رشدت کمک میکنن. یادت باشه تمام افرادی که هر روز باهاشون در ارتباطی میتونن یه ارتباط پولساز باشن برات مثلا کسی که توی تاکسی میبینی یا توی اتوبوس ممکنه مدیر یه سازمان یا یه بانکی باشه که میتونه به موفقیت تو خیلی کمک کنه! یادت باشه تو برای پولدار شدن اصلا نیاز به ارتباطات سطح بالا نداری! بلکه نیاز به ارتباطات کاربردی و موثر داری. بعد از گذروندن گام هفتم اتفاقی که برات میوفته اینه که طیف جدید از فرصت های پولسازی دائما اطرافت شکل میگیره و دائما دیگران فرصت های جدیدی بهت معرفی میکنن این یکی از موثرترین گام های این دوره هست که تکرار و تمرینش بهت کمک میکنه ظرف ۲،۳ ماه از شروع دورت به درآمدهای خیلی بالایی برسی!
 
برخلاف تصور عموم مردم پول قدرت نمیاره بلکه قدرته که پول میاره! با گذروندن هفت تا گام اول تغییرات و‌ تحولات زیادی رو مشاهده خواهی کرد توی زندگیت و جریان درآمد و‌ موفقیت مالی و غیرمالی به طور حتمی به زندگیت ورود میکنه و حالا توی گام هشتم تو برای اولین قدرت جادو با پول رو پیدا میکنی! حالا یعنی چی؟! تا قبل از این گام این تویی که تحت تاثیر پولی، یعنی تمام فعالیت های تو بر اساس دستور پوله، به این شکل که کارایی میکنی که هزینه کمتری داشته باشه (یا به تعبیری کارایی که دلت میخواد اما هزینه داره رو بخاطر پولش انجام نمیدی) و کارایی رو میکنی که درآمد بیشتری برات داشته باشن، تا گام هشتم پول ارباب توئه و از این گام به بعد بازی کاملا عوض میشه! تو بعد از گذروندن این گام تبدیل میشی به ارباب پول، تویی که به پول دستور میدی چونکه تو توی این ۸ تا گام کاملا به جریان پولسازی و موفقیت مسلط شدی و‌ حالا توان زیادی برای پول دراوردن داری. در واقع تا گام ۸ تو کاملا توان پولسازی پیدا کردی و نتایج اولیش رو هم عینا دیدی! و متوجه شدی که این تویی که میتونی توی هر شرایطی پول دربیاری اونم به هر میزانی که بخوای! توی گام هشتم برای همیشه ترست از بی پولی و هزینه از بین میره و تبدیل میشی به قدرت مطلق برای جریان پول. این گام به گواهی بیش از ۹۰ درصد دانشجوها دقیقا شروع یه زندگی مالی جدیده برات، اینجا دقیقا همون جاییه که زندگیت تا ابد عوض میشه!

وقتی به این گام رسیدی کاملا متوجه شدی که دنیای ما کاملا تحت تاثیر قوانین محکمی هست که وقتی رعایتشون میکنی پول درمیاد و اگه تا الان هم پولدار نشدی دقیقا بخاطر اینه که خودت قوانین رو نقض کرده بودی! در گام ۹ قوانین دنیا رو‌ خیلی صریح و واضح مرور میکنی و مجدد یاداوری میشه بهت. گام ۹ بهت کمک میکنه که بتونی به هر میزانی که بخوای پول دربیاری! بسیاری از دانشجوهای این دوره به درآمدها ۳۰۰،۴۰۰ میلیونی توی ماه رسیدن و این دقیقا توانمندی که گام ۹ بهت میده دقیقا مجموعه از قوانین که بتونی خیلی راحت و واضح تا هرجا دلت بخواد رشد کنی. گام ۹ عملا شگفت انگیزترین گام این دوره هستش که به محض عمل کردن بهش نتایج رو در همون لحظه میبینی! بعد از گذروندن این گام تو برای اولین بار به میزان درآمد ماهیانت مسلط میشی یعنی به توانی میرسی که تویی که میگی من اینقدر میلیون در ماه درآمد میخوام و بهش میرسی! همچنین گام ۹ باعث میشه ترس از شکست خوردن و اشتباه کردن در وجودت به طور کامل از بین بره، وسواس فکری از بین میره و‌ توان تصمیم گیری پیدا میکنی. این گام پدال گاز پولسازیه توئه، هرچقدر دوس داری فشارش بده همونقدر رشد میکنی، خیلی ساده و شیرین!

توی ۹ تا گام اول کاملا مسیر زندگیت عوض شده و جریان قدرتمند پولسازی در زندگیت شروع شده. توی گام ۱۰ تبدیل میشی به یه آدم جدید و یه نسخه جذاب تر و قدرتمندتر از خودت که نیاز به یه سبک زندگی جدید داری. تو توی گام ۱۰ به طور کامل و برای ابد زندگیت عوض میشه و با زندگی سابقت که همیشه درگیر ترس و ناامیدی و نشدن بودی خداحافظی میکنی و با استفاده از این گام زندگی جدید شروع میشه زندگی که توش پول همیشه هست، آرزوهات رو زندگی میکنی، دیگه هیچ حسرتی وجود نداره، مسافرت میری، خودت تعیین میکنی که چی میخوای، چیزایی که دوس داری رو میخری و … در این گام یاد میگیری چجوری تمام این گام ها و قوانین رو به صورت روزانه توی زندگیت جاری کنی و از زندگی جدیدی که ساختی شروع میکنی به لذت بردن!

 

بیوگرافی استاد محمدی چیه؟!

استاد امیرمحمدی مدرس نخبگان پولسازی و موسس گروه آموزشی امیر محمدی است. او فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف است و زاده یک خانواده نسبتا فقیر در جنوب تهران است. امیر محمدی در طی ۱۶ سال پیاپی برای رهایی از وضعیت مالی بد و ثروتمند شدن تلاش های زیادی کرد، از شرکت در سمینارها و آموزش های داخلی و خارجی تا پی گرفتن تحصیلات عالی اکادمیک در بهترین دانشگاه کشور. او در بعضی از این تلاش ها نتایج نسبی هم گرفت اما همواره یا میزان تلاشش تناسبی با درآمدش نداشت و یا شکست های سنگینی را متحمل میشد. او همواره همه تلاشش رو میکرد که از مطالبی که یاد گرفته بود استفاده عملی کند اما باز هم‌نتیجه دلخواه درنمیامد. استاد محمدی تصمیم گرفت با میلیاردرهای خودساخته صنعت از نزدیک ملاقات کند و با آن ها کار کرد تا رمز موفقیت آن‌ها را از نزدیک ببیند. در همین حین بود که او متوجه ایراد اصلی شد که‌ باعث میشد خودش و بسیاری از افراد دیگر‌جامعه علی رقم تلاشگری زیاد نتوانند به راحتی ثروتمند شوند. آن ایراد همان مکانیزم اصلی عملکرد ذهن انسان به عنوان تنها قدرت موجود برای پولسازی اش است، چیزی که تو اکنون در قالب بیماری فقر تا حدودی با آن آشنا‌ شدی. این همان سدی است که نمیگذارد تو در عمل از اطلاعاتت استفاده کنی، یا همان سدی که نمیگذارد واقعا باورهایت در عمل تغییر کند. بعدها استاد به مطالعه دقیق تر نسبت به آن پرداخت و تحقیقات خودش را کامل کرد و شروع‌ کرد به بکارگیری این برنامه عملی. او توانست نتایج فوق العاده ای بگیرد، در حدی که در حال حاضر مالک ۶ شرکت و درآمد چند میلیاردی ماهیانه است. از حدود ۳ سال قبل تصمیم گرفت‌که این کلید طلایی را در قالب محتوایی کاربردی به بقیه افراد عرضه کند که دوره نخبگان پولسازی شکل گرفت. در طی این سال ها محتوای دوره بارها تغییراتی کرده است تا به شیوه ای گیرا و ساده به مخاطب القا شود و مجموعا پذیرای بیش از 10000 دانشجو از تمام کشور با شرایط‌ متفاوت بوده که توانسته زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. امیدواریم که تو هم به این جمع بپیوندی و‌ به یکی دیگه از هزاران نمونه موفق دوره نخبگان پولسازی تبدیل شوی

ثبت نام دوره نخبگان پولسازی با تضمین 100 میلیون درآمد ماهانه

متن سربرگ خود را وارد کنید